אודותינו

ירון דרעי – יוזם, חולם, בונה ודוחף קדימה. הגמל המקורי, חבר קיבוץ סמר, מדריך רכיבה. הדריך חוגי סיור וקבוצות שנים רבות, וכשטיפל במשך כשנה בעדר הנאקות בממשית, התאהב במדבר. שנים לאחר מכן, חיבר את אהבתו לנדודים ולטיולים במדבר לזוג גלגלים, ושמח לחבר את הניסיון שצבר במרחב המדברי עם תשוקה עצומה לאופניים. כיום ירון הוא ממובילי הדרך של תרבות הרכיבה המדברית ושל פיתוח שבילים ותיירות אופניים בת קיימא בערבה הדרומית בשיתוף עם רוכבים מהמרחב ומאילת. הוא היזם והמנוע השיווקי מאחורי Samar Bike Hotel המפורסם ואחראי ישיר לארסנל נכבד של שבילי רכיבה מהממים ממצפה רמון ודרומה.
* כתבה על ירון וסמר בייק הוטל במגזין BikeMag.

נימי כהן – הוגה, מפיק, כותב ומדבר. עז ההרים המקורית. אחרי לימודי משפטים ופילוסופיה באוניברסיטת תל אביב, החליט להתפרנס דווקא מהדרכת רכיבה והקים את עז הרים הפקות והדרכות ב-2003. רוכב הרים מ-93 וכביש מ-99, מתחרה בארץ ובחו״ל ומחזיק בכל רגע נתון במחסן לפחות 5 זוגות אופניים…
כתב ובחן בכל מגזין, עיתון ואתר כמעט, העביר לעשרות קבוצות את רזי רכיבת השטח הטכנית, הפיק ומפיק אירועי רכיבה וספורט שנכנסו לפנתאון הרכיבה בישראל. אוהב את יעלי ואלה, מדבר, בירות איכותיות, סטייל וחיים טובים, וכמובן את ה-NINER שהוא קיבל כשגריר… לא נשאר אף פעם חסר מילים.
* כתבה על נימי באתר wideopenmag

יוני אדלר – רוכב-רוכב-רוכב, מנהל את המדבר ורוכב. שנים של רכיבות במרכז הנגב עם גיאופן הובילו את יוני לפינה הדרומית, וכעת הוא מלהטט בין לימודים בצפון, ניהול תיירות סמר בייק בדרום, ריצות שטח דו-ספרתיות ואימונים מפרכים בקבוצת רכיבה מקצוענית בגליל. כשחם לו מדי לכל אלה הוא מדריך ברומניה, יוון, סלובניה, מרוקו ועוד בחברת אקו אדוונצ׳ר. יוני הוא האיש שלנו למשימות מיוחדות (כמו להוביל את רדליך במשך 3 ימי רכיבה מבלי להיכחד), מתכנן המסלולים של סמרתון, ומנהל המסלולים באירוע.

נועה לוריה – העיזה והאחות, המנוע השקט שלנו. גרה בקיבוץ החותרים, רוכבת, רצה ומדריכה בכרמל, ומנסה להגיע לסמר כמה שיותר. רועת רכיבה ומדריכה את קבוצות הנשים עז ואחות, מקדמת נשים בספורט הרכיבה שנים רבות במגוון פעילויות, יזמית ומפיקת יום הרוכבת, אירוע רכיבת שטח לנשים, להעלאת המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד. מנהלת תחומי הרשמות, מדיה ושירות לקוחות בתחרויות אופניים וריצה מזה שנים רבות. מטפלת בגיא, ורווה נחת מנעמי ואורי. כולם רוכבים, כמובן.

רביד חכמון ואיל שחר מחברת ההפקה "ערוגות הבושם – מפיקים חוויות"  הם אנשים שמתחברים לאנשים. חברת הפקה לאירועים, כנסים ימי גיבוש ונופשים העובדת עם מיטב החברות במשק בהפקות גדולות וקטנות. אנשי שטח מנוסים שהדריכו טיולים בכל הארץ שנים רבות. חרשו את המדבר על אורחות גמלים, סוסים, אופנועים, ג'יפים וכמובן באופניים. מכירים כל נקב גמלים וכמעט כל מרעול ובאים "לקשור את הקצוות" ולוודא שכל מרכיבי ההפקה מסונכרנים בניהם ועובדים בתאום מלא. מאחוריהם מאות הפקות שטח ולפנינו…עוד יותר. אוהבי המדבר, הטבע, מרוצים ולקוחות מרוצים. לשרותכם במהלך כל ימי הסמרתון, רביד חכמון ואיל שחר  – ערוגות הבושם באים מאהבה.