שעה יומית מספר קבוצה category first name Surname gender nationality clubq team first name2 sumane gender2 nationality2 club/ team
11:01 519 GRAND MASTER+50 Harel Kfir Male ISR TBW Avi Avramovich Male ISR TBW
11:02 520 GRAND MASTER+50 Gil Kashi Male NED WCR Ronen Shirizly Male ISR eshkolot team
11:03 507 GRAND MASTERS+50 Shay Ben-Hamo Male ISR Team Israel Ronen Ben-Hamo Male USA Team Israel
11:04 518 GRAND MASTERS+50 Ilan Tevet Male ISR 4EPIC Amitai Tafla Male ISR 4EPIC
11:05 512 GRAND MASTERS+50 Vaun Wende Male ISR buttons Rami Assraf Male ISR buttons
11:06 510 GRAND MASTERS+50 Ido Bourstein Male ISR IL team Roni Pesach Male ISR  
11:07 514 GRAND MASTERS+50 Yaron Rapoport Male ISR HD TREK Mooshon Mizrachi Male CAN Nationalplum
11:08 506 GRAND MASTERS+50 Asaf Ben Michael Male ISR Team Israel Doron Eshed Male ISR Team Israel
11:09 503 GRAND MASTERS+50 Ohad Saban Male ISR Team Israel Yosi Saban Male USA Team Israel
11:10 511 GRAND MASTERS+50 Gil Ishinsky Male ISR wcr Oran Uzrad Male ISR CCC
11:11 513 GRAND MASTERS+50 Raanan Rom Male ISR Dorom Guy Doron Male ISR Dorom
11:12 502 GRAND MASTERS+50 Doron Darmon Male ISR no Daniel darmon Male USA no
11:13 509 GRAND MASTERS+50 Nir Sever Male ISR CCC-GeryATeam Muky Feingezicht Male ISR CCC-GeryATeam
11:14 505 GRAND MASTERS+50 Yakov Cohen Male ISR Team bike way Ziv Anaphi Male ISR Team bike way
11:15 517 GRAND MASTERS+50 Alon Abend Male ISR Hadarim Victor Ilovich Male ISR Hadarim
11:16 504 GRAND MASTERS+50 Eran Shapiro Male ISR ג׳וליאנה השעירה Nir Pilosof Male ISR ג׳וליאנה השעירה
11:17 515 GRAND MASTERS+50 Hisham Bishara Male ISR Nazareth Dusters Nidal Akleh Male ISR Nazareth Dusters
11:18 516 GRAND MASTERS+50 Per Schjellerup Male DEN Trio Trykluft Denmark Claus Schjellerup Male DEN Trio Trykluft Denmark 
11:19 508 GRAND MASTERS+50 Alon Naor Male USA Team Israel Guy Avital Male ISR Team Israel
11:20 501 GRAND MASTERS+50 Marcel Hofmann Male GER BLRSYN Rigo Schultz Male GER BLRSYN
11:21                        
11:22                        
11:23                        
11:24                        
11:25                        
11:26                        
11:27                        
11:28                        
11:29                        
11:30 58 MEN Mike Penciner Male ISR The Buttons MTB Omri Sarfati Male ISR The Buttons MTB
11:31 57 MEN Yoske Fitusi Male USA Team Israel Itamar Fitusi Male ISR no
11:32 71 MEN Dani Zelebfroind Male ISR Nooa Pinion Andre Effe Male GER Nooa-Pinion
11:33 66 MEN Arik Mordehay Male ISR אולרייד ספורטס Noam Gilboa Male ISR אולרייד ספורטס
11:34 72 MEN Boaz Goren Male ISR Ez Harim Omri Dekel Male ISR Ez Hari
11:35 61 MEN Guy Lifshits Male ISR hayogevleys Yaron Bar On Male ISR hayogevleys
11:36 68 MEN Hen Gruman Male ISR OHFS Ori Levy Male ISR OHFS
11:37 63 MEN Guy Atsmon Male ISR Babi Team Gill Atsmon Male ISR Babi Team
11:38 56 MEN Oren Schwartz Male ISR Delta Force Gabriel Yariv Male ISR Delta Force
11:39 70 MEN Yaniv Akst Male ISR The Buttons   Idan Levi Male ISR The Buttons 
11:40 62 MEN Eldad Maimon Male ISR smartoTEAM in pink Amnon Israel Male ISR smartoTEAM in pink
11:41 65 MEN Lior Battat Male ISR B-team Aviram Battat Male ISR B-team
11:42 60 MEN Mayan Gil Male ISR ccc Jonathan Stamler Male ISR ccc
11:43 73 MEN Boaz Hemmo Male ISR Joe's N Flats Danny Balaban Male ISR Joe's No Flats
11:44 69 MEN Yariv Greenshpan Male ISR Men In Desert-1 Aviv Yecheskel Male ISR Men In Desert-1
11:45 54 MEN Guy Dvir Male ISR CSC Gavriel Fenner Male ISR CSC
11:46 59 MEN Anthony (Griff) Griffin Male USA Sandi Griffin Fitness Anthony Tintelnot Male USA TNT Dynamite
11:47 53 MEN Mikhail Utkin Male RUS Novosibirsk/Petrozavodsk Timofei Gerasko Male RUS Novosibirsk/Petrozavodsk
11:48 64 MEN Cory Wallece Male CAN Kona Factory Team Soren Nissen Male LUX Stevens- Advneture Freak
11:49 50 MEN Yoav Dror Male ISR Team Cookie Ice Cream Yonatan Yatom Male ISR Team Cookie Ice Cream
11:50 51 MEN Guy Leshem Male ISR TNT Gil-Ly Gonen Male ISR Team Misgav
11:51 52 MEN Ori Leonzini Male ISR Teamisgav Tomer Zaltsman Male ISR Teamisgav
11:52 55 MEN Shlomi Haimy Male ISR IBWR Guy Sessler Male ISR IBWR
11:53                        
11:54                        
11:55                        
11:56 103 WOMEN Sandi Griffin Female USA Sandi Griffin Fitness Silke Lehnhof Female GER Wheelsports
11:57 102 WOMEN Nathalie Schneitter Female FRA The Fun Club Noga Korem Female ISR The FUNclub / GT Factory Racing
11:58 101 WOMEN Naama Noyman Female ISR Ride Like A Girl Gali Weiberg Female ISR Ride Like A Girl
11:59                        
12:00                        
12:01                        
12:02 211 MIXED Ilan Edelson Male ISR CCC Deborah Ohayon Female ISR CCC
12:03 214 MIXED Guy Luria Male ISR Team Kapara Noa Luria Female ISR Team Kapara
12:04 209 MIXED Tamar Lugasy Female ISR CCC Tomer Berkovits Male ISR bbb
12:05 210 MIXED Noam Schiller Male ISR CCC Bikeway Idit Shub Female ISR CCC Bikeway
12:06 208 MIXED Moti Assor Male ISR Peace Makers Yasmin Adel Female ITA Peace Makers
12:07 204 MIXED Doron Amitz Male ISR Bike Israel Cycling Ltd Adi Vainiger Female ISR Bike Israel Cycling Ltd
12:08 205 MIXED Moran Feller Female ISR Bike Way Eldad Ohayon Male ISR kal bamishorim
12:09 206 MIXED Iftach Sahar Male ISR allride!!! Michal Sahar Female ISR allride!!!
12:10 203 MIXED Hanoch Redlich Male ISR HD Trek Adi Medan Friling Female ISR HD Trek
12:11 213 MIXED Yam Raz Male ISR Mude Team Rama lahav Female ISR Bike With Rama
12:12 202 MIXED Linda Tufvesson Female SWE CKX/Singletrack Sisters Henrik Öijer Male SWE Falu CK
12:13 212 MIXED Amanda Genez Female ISR CCC Eli Altman Male ISR  
12:14 207 MIXED Hadas Weiss Female ISR CCC Yoni Raish Male ISR CCC
12:15 201 MIXED Frederic Gombert Male FRA Chiro Magura Sophie Giobane Female FRA Chiro Magura
12:16                        
12:17                        
12:18                        
12:19                        
12:20                        
12:21 430 MASTERS+40 Gil Poyastro Male ISR The Buttons David Yona Male ISR The Buttons
12:22 422 MASTERS+40 Aryeh Shalev Male ISR G&A Gilad Narkis Male ISR G&A
12:23 417 MASTERS+40 Gal Tzachor Male ISR CCC Nadav Lugasy Male ISR CCC
12:24 409 MASTERS+40 Shai Rebichya Male USA Team Israel Nir Fridman Male USA Team Israel
12:25 429 MASTERS+40 Miki Gross Male ISR Black Life Team Rafi Davidovich Male ISR Black Life Team
12:26 407 MASTERS+40 Ben Lotan Male ISR Team BikeWay Barak Oknin Male ISR Team BikeWay
12:27 433 MASTERS+40 Zachi Uchovsky Male ISR Bike IL Uri Nizan Male ISR Bike IL
12:28 414 MASTERS+40 Zeev Gottlive Male ISR no Gal Moshe Male ISR no
12:29 410 MASTERS+40 Elad Raz Male ISR The Bottons Andi Levy Male ISR The Bottons
12:30 405 MASTERS+40 Roni Hadad Male ISR Team Buttons Yariv Iser Male ISR Team Buttons
12:31 424 MASTERS+40 Rami Sayag Male ISR CCC Daniel Golan Male ISR CCC
12:32 435 MASTERS+40 Ran Dahan Male ISR   Niv Peles Male ISR  
12:33 415 MASTERS+40 Lior Zach Maor Male ISR no Lior Zehavi Male ISR no
12:34 427 MASTERS+40 Ariel Lazar Male ISR The Arava Foxes Yoavv Moyal Male ISR The Arava Foxes
12:35 425 MASTERS+40 Guy Kaftory Male ISR Team Bottens Eyal Katzenstein Male ISR CCC
12:36 421 MASTERS+40 Udi Srur Male ISR Masters Haifa Yigal Aviv Male ISR Masters Haifa
12:37 402 MASTERS+40 Shavit Kohavi Male ISR דינמו רייסינג Amitay Cohen Male ISR דינמו רייסינג
12:38 404 MASTERS+40 Shay Yaron Male ISR Team Niner Eran Gil Bar Male ISR Team Niner
12:39 419 MASTERS+40 Yair Sharf Male ISR The Bottons Moshe Hemo Male ISR The Bottons
12:40 431 MASTERS+40 Eli Avzak Male ISR The Buttons Lior Madaggi Male ISR The Buttons
12:41 403 MASTERS+40 Yuval Rozentzvig Male ISR Team Bikeway lior Haklai Male ISR Team Bikeway
12:42 411 MASTERS+40 Arnnon Rosenbaum Male ISR Eshkolot Giora Biran Male ISR Eshkolot
12:43 412 MASTERS+40 Haim Meirovich Male ISR Bike Way Ronen Hainamann Male ISR  
12:44 423 MASTERS+40 Chen Fried Male ISR Team Mazman Yanay Kleiner Male ISR Team Mazman
12:45 420 MASTERS+40 Snir Herer Male ISR CCC Nir Zohar Male ISR  
12:46 416 MASTERS+40 Adar Shadmi Male ISR Botz ccc Saar Army Male ISR Botz Bikeway
12:47 432 MASTERS+40 Moran Mainz Male ISR Nitro Dan   Cohen Male ISR Nitro
12:48 413 MASTERS+40 Guy Shalev Male ISR Team Bike Way Ilan Shimoni Male ISR Team Bike Way
12:49 418 MASTERS+40 Roy Haker Male ISR Team Matzman Daniel Zigmond Male ISR CCC
12:50 436 MASTERS+40 Assaf Shacham Male ISR Nuclear Foxes Eli Frumerman Male ISR Nuclear Foxes
12:51 426 MASTERS+40 Guy Liran Male ISR Bykers Mordi Kuperman Male ISR CCC
12:52 406 MASTERS+40 Edward Bortnikov Male ISR Masters Haifa Eyal Zohar Male ISR Masters Haifa
12:53 434 MASTERS+40 Tyler Benedict Male USA Bikerumor.com Watts Dixon Male USA Bikerumor.com
12:54 408 MASTERS+40 Lior Verner Male USA Team Israel Asaf Mizrahi Male ISR Team Israel
12:55 428 MASTERS+40 Marc  Muller Male GER M. Reich Bikerleben Cycling Team Oliver Lammerich Male GER M. Reich Bikerleben Cycling Team
12:56 401 MASTERS+40 Martin Gamglberger Male AUS Bikeboard.at Law & Chaos Klaus Hanten Male AUS Bikeboard.at Law & Chaos