חבילות הרשמה לסמרתון

כל חבילות ההרשמה לסמרתון המלא (3 ימים) כוללות השתתפות בתחרות מחמישי עד שבת, כלכלה מלאה מארוחת צהריים בשרית בתום הרכיבה בחמישי ועד א. צהריים קלה בתום הסטייג׳ של שבת, לינה במשך שני לילות וערכת משתתף הכוללת חולצת רכיבה יוקרתית של Jinga, טי שירט, שי ייחודי ותשורות מנותני החסות שלנו.

להלן אפשרויות הלינה לסמרתון המלא (3 ימים):

 • אוהל Bring Your Own בפארק תמנע – אתם מביאים אוהל, כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו מספקים מזרון למי שירצה, ומשכנים אותכם תחת צילייה גדולה, כשהמקלחות והשירותים משותפים. שקעי הטענה מרכזיים יהיו בכל אוהל לטובת מחשבוני רכיבה, סלולריים וכולי. אינטרנט אלחוטי יש באזור מסעדת חניון האגם והמבואה. על כל זוג להביא 2 אוהלים קטנים או אוהל משפחתי אחד לזוג. שטח הלינה בכפר הרוכבים מוגבל ולא נוכל לאכלס רוכב בודד באוהל גדול מדי - אנא התחשבו. 

 • מחיר ההרשמה לרוכב/ת אחד (לא לזוג!) : 1,999 ₪
 • ניתן להוסיף ״חבילת טרום אירוע״ הכוללת ארוחת ערב בליל רביעי 23.2.2022, לינה וארוחת בוקר ביום חמישי 24.2.2022. מחיר חבילת טרום אירוע בלינה באוהל לרוכב אחד (לא לזוג): 250 ₪ או 2,249 ₪ ביחד עם חבילת הבסיס.

 

 • אוהל עילאי ״מורינגה״ זוגי (וילה-קמפ) בחניון אגם תמנע - לינה באוהל משודרג ומדוגם להפליא, הכולל שני חדרים נפרדים עם סגירה הרמטית, שתי מיטות עם מזרנים ומצעים (לא כולל מגבות!), תאורה, חשמל, חימום, מקרר, מיקרוגל, קומקום חשמלי, נקודות ומבואה לאחסון ציוד עם פינת ישיבה בחזית. אוהלי המורינגה ממוקמים במרחק הליכה קצרצר מהמקלחות והשירותים, מסעדת חניון תמנע ומקו הזינוק/סיום בתמנע, ומספרם מוגבל!
 • מחיר ההרשמה לרוכב/ת אחד (לא לזוג!) : 2,550 ₪

 • ניתן להוסיף ״חבילת טרום אירוע״ הכוללת ארוחת ערב בליל רביעי 23.2.2022, לינה בחדר וארוחת בוקר ביום חמישי 24.2.2022. מחיר חבילת טרום אירוע בלינה באוהל לרוכב אחד (לא לזוג): 500 ₪ או 3,050 ₪ ביחד עם חבילת הבסיס.

 

 • חדר לרביעייה – חדר אירוח כפרי הכולל 4 מיטות, שירותים, מקלחת ומטבחון.
  זוג שיבחר באופציה זו יודיע לנו במועד שיקבע מיהו הזוג השני איתו הוא מעוניין לחלוק את החדר, או שיקבל ציוות רנדומלי מאיתנו.
  הלינה בחדרי אירוח בקיבוץ אליפז (5 דקות מפארק תמנע), בקיבוץ קטורה (25 דקות מתמנע, מקום הסיום של הסטייג׳ הראשון והזינוק לסטייג׳ השני), ביהל (35 דק מתמנע, מקום הזינוק לסטייג׳ הראשון), בלוטן (25 דקות מתמנע) או באילות ((20 דקות מתמנע). ארוחת הבוקר תהיה במקרר בחדר. ארוחות הצהריים יוגשו במתחם הסיום בסוף כל סטייג׳. ארוחות הערב יוגשו בחדר האוכל של חניון האגם בתמנע ביחד עם תדריך יומי וטקס מנצחים יומי (או בהתאם לתקנות הקורונה התקופתיות).

 •  מחיר ההרשמה לרוכב/ת אחד (לא לזוג!) : 2,400  ₪

 • ניתן להוסיף ״חבילת טרום אירוע״ הכוללת ארוחת ערב בליל רביעי 23.2.2022, לינה בחדר וארוחת בוקר ביום חמישי 24.2.2022. מחיר חבילת טרום אירוע בלינה באוהל לרוכב אחד (לא לזוג): 450 ₪ או 2,850 ₪ ביחד עם חבילת הבסיס.

 • חדר זוגי – חדר אירוח הכולל מיטה זוגית (ניתן להפרדה), שירותים, מקלחת ומטבחון.
  בחדרי אירוח בקיבוץ אליפז (5 דקות מפארק תמנע), בקיבוץ קטורה (25 דקות מתמנע, מקום הסיום של הסטייג׳ הראשון והזינוק לסטייג׳ השני)), ביהל (35 דקות  מתמנע, מקום הזינוק לסטייג׳ הראשון), בלוטן (כ-25 דקות מצמנע) או באילות (כ-20 דקות מפארק תמנע)
  ארוחת הבוקר תהיה במקרר בחדר. ארוחות הצהריים יוגשו במתחם הסיום בסוף כל סטייג׳. ארוחות הערב יוגשו בחדר האוכל של חניון האגם בתמנע ביחד עם תדריך יומי וטקס מנצחים יומי (או בהתאם לתקנות הקורונה התקופתיות).

 • מחיר ההרשמה לרוכב/ת אחד (לא לזוג!) : 2,800  ₪
 • ניתן להוסיף ״חבילת טרום אירוע״ הכוללת ארוחת ערב בליל רביעי 23.2.2022, לינה בחדר וארוחת בוקר ביום חמישי 24.2.2022. מחיר חבילת טרום אירוע בלינה באוהל לרוכב אחד (לא לזוג): 550 ₪ או 3,350 ₪ ביחד עם חבילת הבסיס.

מגיעים עם קרוואן פרטי?

במתחם הלינה של חניון אגם תמנע פועל חניון לקראוונים פרטיים, הכולל 6 עמדות הממוקמות בסמוך לאגם ולמסעדת קפה תמנע. כל קרוואן מקבל חיבור לחשמל, חיבור למים ועמדה לריקון שפכים.

להזמנת מקום (מוגבל) יש להתקשר אלינו להסדרת התשלום - 08-6616976

 

חבילות הלינה והמחירים מעודכנים ומותאמים ל-3 ימי תחרות ולינת שני לילות לאדם, עם כלכלה מלאה מארוחת צהריים בסוף הרכיבה בחמישי ועד לארוחת הצהריים קלה לאחר סיום הסטייג׳ האחרון בשבת.

 

לפני מעבר לטופס ההרשמה - חובה לקרוא 

1.  וודאו שיש בידכם פרטים מלאים על שני בני הזוג ( ת.ז., ת. לידה, מידת חולצת רכיבה ו-Tשירט, כתובת מייל וטל' נייד).

2.  על כל הנרשמים לסמרתון לשלוח עד 10.2.2022 למייל tayaroot@gmail.com:

3. ההרשמה לסמרתון המלא היא זוגית - אין הרשמה אישית. ההרשמה לסמרתון חד-יומי היא אישית.

4. למעבר למדיניות הביטולים

5. מלאו בבקשה, באנגלית, את כל השדות בטופס. 

 

שימו לב! חולצות הרכיבה של סמרתון 2022 משודרגות ביחס למהדורות העבר. החולצות בטכנולוגיית ה-Second Skin של חברת JINGA ירגישו צמודות יותר מאשר חולצות העבר. אם עד כה לבשת חולצת רכיבה במידה מדיום, השנה הזמן לארג׳ וכולי. במידה ואינך מכיר/ה את חולצות העבר, הנה טבלת המידות של היצרן (גזרה ומידות זהות לנשים ולגברים):


 

בלחצי על "הרשמה לסמרתון" אני מצהיר/ה שקראתי והבנתי את כל הרשום לעיל:

 

הרשמה לסמרתון